Co Vám KolNet plus nabízí

Poskytujeme vysokorychlostní připojení k síťi Internet pomocí mikrovlnného příjímače v pásmu 5,470 až 5,725Ghz. Konzultace a nezávazné proměření signálu provedeme u Vás doma zdarma.

Tarify KOLNET+ nabízí asymetrické připojení bez omezení množství přenesených dat s maximální agregací 1:3. Služba je vhodná pro veškeré činnosti na internetu s potřebou stabilního připojení a s důrazem na nízké odezvy.

Instalace provádíme obvykle do 2dní. Veškeré smlouvy jsou bez závazku, můžete je kdykoli ukončit.

Měsíční poplatky platíte převodem na účet (viz zde) po obrdžení faktury, kterou Vám zašleme do emailové schránky. Platit lze také v hotovosti po předchozí domluvě.

Technická specifikace rozhraní zveřejněná dle zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích. Typ rozhraní - Ethernet - digitální datové rozhraní splňující požadavky normy IEEE 802.3. Jako přenosové médium se používá 4-párový UTP kabel, pro přenosové rychlosti do 10 Mbps u 10BASE-T, rychlosti 100 Mbps u 100BASE-T a rychlost 1Gbps u 1000BASE-T. Maximální délka segmentu mezi dvěma aktivními prvky v síti je 100m. Fyzické provedení rozhraní je realizováno zásuvkou kategorie 5 a vyšší, pro konektor RJ45.